Wypełnij formularz i dołącz do programu edukacyjnego

UCZ SIĘ ZA DARMO

Aktualnie poświęcam swój wolny czas (przy okazji kłócąc się z Kobitą, że już totalnie czasu nie mam) i przygotowuje dla Ciebie bezpłatny materiał, który ma dać solidny fundament w szeroko rozumianym marketingu - nie tylko Digital.

Łatwiej mi przygotować materiał, i odpowiedzieć na najczęstsze Wasze pytania w takiej formie, niż poświęcić każdemu 5 minut na rozmowę telefoniczną, co w skali 40 osób dziennie daje nam 200 minut dziennie a w skali miesiąca robi się 4000 minut - no bez szans.

Piszecie, Kamil, postaw bota.. Bota żadnego nie będę robił bo to by nie było w zgodzie. ze mną, z moim flow, z moim vibe'em. 

Na podstawie tego materiału będę chciał docelowo wydać książkę, do której przymierzałem się już chyba z 10 raz - a Twoja obecność w tym bezpłatnym kursie zbliży mnie do tego. Będę rad.  

Na podstawie tego bezpłatnego materiału szkoleniowego powstanie też rozszerzona wersja, płatna, która będzie dostępna wyłącznie dla osób które ukończyły bezpłatną, żeby sobie krzywdy nie zrobić różnymi patentami 🙂  Dla tych, którzy są ze mną, będzie to w cenie obiadu w McDonalds, zaś dla obcych, co najmniej 10x drożej. 

Każdy kto się zgłosi dostaje podstawową wersję za 0 zł.